تبلیغات
مجله دکور و دکوراسیون - آینه کنسول
منوی اصلی
مجله دکور و دکوراسیون
 • دکوری فروشی سه شنبه 9 مرداد 1397 11:35 ق.ظ نظرات ()
  آینه کنسول
  دکوری

  آینه کنسول

  آینه کنسول و یا آینه و کنسول  از قدیم در خانه ها استفاده می شده و امروزه یکی از وسایلی هستند که علاوه بر جنبه زیبایی،

  استفاده های زیادی از آنها می شود. میز کنسول را در هر نقطه ای از خانه می توان گذاشت ولی دقت در انتخاب

  نوع آن و همخوانی با دیگر وسایل منزل اهمیت زیادی دارد. همچنین در هنگام خرید باید اندازه آن را به گونه ای

  انتخاب کنیم که با فضایی از خانه که می خواهیم در آنجا قرار دهیم متناسب باشد. 

  نوع میز کنسول و آینه آن با توجه به بقیه دکوراسیون منزل می تواند کلاسیک یا مدرن باشند. اگر مبلمان و دیگر وسایل از نوع کلاسیک و سنتی باشند، مسلماً میز کنسول و آینه هم کلاسیک انتخاب می شود. ولی اگر وسایل مدرن باشند، میز کنسول و آینه مدرن انتخاب می شوند. همچنین طرح های میز کنسول و آینه آن نیز متفاوت اند. طرح های ساده برای مکان های کلاسیک و طرح های منبت کاری شده و سلطنتی برای مکان های مدرن تر استفاده می شوند. 

  بعضی از مدل های میز کنسول باریک هستند و بعضی اندازه بزرگتری دارند. میز کنسول باریک تر برای مکان هایی با فضای کم مناسب تر است. بعضی از مدل های آینه مدرن نیز روی میز کنسول قرار می گیرند و بعضی دیگر به دیوار نصب می شوند.

  محل قرار گرفتن آینه کنسول هم می تواند جلوی درب ورودی باشد و هم در اتاق ها یا قسمتی از پذیرایی منزل. قرار دادن آینه مدرن روبروی درب ورودی و روی میز کنسول زیبایی خاصی دارد. اگر برای آن جایی در سالن پذیرایی تعیین کنیم زیبایی منحصر به فردی دارد و باعث بزرگتر به نظر رسیدن منزل می شود. همچنین اگر آینه مدرن را روبروی پنجره قرار دهیم، در اثر تابش نور خورشید در آینه نیز بزرگی منزل بیشتر به چشم می خورد و فضا را زیباتر می کند. 

  فروشگاه اینترنتی دکوری فروشی

  آخرین ویرایش: سه شنبه 9 مرداد 1397 11:38 ق.ظ
  ارسال دیدگاه